İsmail Kartal’ın sürpriz golcüsü!

Kadrosunu Çağlar, Bonucci, Krunic gibi yıldız isimlerle güçlendiren Fenerbahçe, transfer defterini büyük ölçüde kapattı. Lig, Avrupa ve kupada zirveye oynayacak güçlü bir ekip oluşturan sarılacivertlilerde teknik direktör İsmail Kartal da elindeki kadrodan son derece memnun. Bu konuyu yönetime de ileten tecrübeli çalıştırıcı, verdiği raporda şartların uygun olması halinde son takviye hakkının yerli bir golcüden yana kullanılabileceğini bildirdi. Gözden çıkarılmasına rağmen ayrılmak istemeyen Miha Zajc’ın kalışıyla orta saha transferinden vazgeçildi. Sloven oyuncu, Fred’in alternatifi olacak. Krunic’in yedeği olarak ise sezon sonuna kadar İsmail Yüksek kullanılacak.

TEKNİK HEYET BEKLEMEYE GEÇTİ

Beveren’deki kiralık anlaşması sona erdikten sonra geri dönen Tiago Çukur’un lisansı çıkarıldı. Ancak teknik heyet, yedek golcü konusunda işi şansı bırakmak istemiyor. 21 yaşındaki futbolcunun şu an için yeterli seviyede olduğunu düşünmeyen İsmail Kartal ve ekibi, bu nedenle iyi bir golcüye ihtiyaç duyuyor.

TİAGO ÇUKUR’A ÖZEL İLGİ VAR

Fenerbahçe’nin 2022 yazında geleceğe yatırım gözüyle Watford’dan 250 bin Euro’ya transfer ettiği Tiago Çukur, sırasıyla Belçika ekipleri Dender ve Beveren’e kiralanmıştı. Son olarak Beveren ile sözleşmesi feshedip Türkiye’ye gelen 21 yaşındaki oyuncunun hemen lisansı çıkarılarak takıma dahil edildi. Fenerbahçe’de henüz resmi maça çıkmayan 1.96 boyundaki genç futbolcuyla teknik direktör İsmail Kartal’ın özel olarak ilgilendiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x