Buca’nın AK Partili Efsane Başkanı Hakan Kalfaoğlu Buca Belediye Başkan Aday Adayı

İzmir’in en büyük ilçelerinden birisi olan Buca’da, AK Parti Buca İlçe Başkanlığı döneminde yaptığı proje odaklı hizmetlerle halkın sevgisini kazanan Hakan Kalfaoğlu’nu sokakta görenler ona “devrimci başkan” diye sesleniyor.

 

Buca’da Hakan Kalfaoğlu Efsane İlçe Başkanı Olarak Anılıyor

Buca’da yıllardan bu yana yapılamaz denilen ne varsa 3 yıllık görev süresi boyunca yapan AK Parti Buca eski İlçe Başkanı ve AK Parti Buca Belediye Başkan A. Adayı Hakan Kalfaoğlu, yıkımı yılan hikayesine dönen Buca cezaevinin 2022 yılında başlanan yıkımına giderek Cezaevi duvarına ilk kazmayı vuran kişi olarak adeta adını tarihe yazdı.

İzmir – Ankara arasında bakanlıklarda düzenlediği mekik diplomasisi sayesinde Buca’nın artık kangren haline gelmiş başlıca sorunlarına çözen Hakan Kalfaoğlu, bundan dolayı artık halk arasında devrimci başkan adıyla anılıyor.

Halka hizmet, Hakk’a hizmettir şiarıyla toplumda hiçbir ayrım gözetmeden devletin hizmetlerini Bucalılar’a ulaştıran Hakan Kalfaoğlu, başta Şirinyer’deki cezaevinin kaldırılması olmak üzere, Seyfi Demirsoy Hastanesi’nin yenilenmesi, yine aynı şekilde ilçe sağlık müdürlüğünün binasının sıfırdan inşa edilmesi, vatandaşların devletle ilgili işlerinin tek yerden çözebilmesi sağlayacak yeni hükümet binası yapımı projelerinden sadece birkaçı.

Hakan Kalfaoğlu’nun hizmet dönemi içinde yıllardan bu yana atıl vaziyette duran ve ilçeyi adeta Berlin Duvarı gibi ikiye bölen tren yolunun kaldırılması gündeme getirilerek bu sorun da hükümetin desteğiyle çözüldü.

Buca’da 500 bin Tanıtım Broşürü Dağıttık

Şimdilerde okuduğu, büyüdüğü Buca’ya daha fazla hizmet edebilmek için belediye başkanlığı için aday adaylığı çalışmalarını sürdüren Hakan Kalfaoğlu, gittiği her mekanda, konuştuğu her Bucalı’ya dağıttığı 500 binden fazla broşürle 3 Yıllık İlçe başkanlığı döneminde Buca’da yapılamaz denilenleri nasıl yaptıklarını şimdide Buca’da değiştirilemez denilenleri hangi projeler ile değiştireceklerimizi ve neler yapacağımızı Bucalı hemşehrilerimize  buroşürlerimiz ve  50 den fazla çıktığımız canlı yayınlar ile anlatıyoruz. Büyük teveccüh gösteriyorlar Seçim ofisimize gelerek destek veriyorlar AK ailemize üye kayıtlarını yaptırıyorlar. Biz ve Ekibimiz. İnşallah  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ın ve teşkilatımızın takdiriyle Buca’mızı bizlere yakışmayan hale getirenlerin elinden tekrar geri almaya hazırız.” diye konuşan Kalfaoğlu

Bucalı gençlerin “Hakan abisi” olmak istediğini her fırsatta söyleyen Hakan Kalfaoğlu, amatör spordan, kültür, sanat ve bilime kadar her zaman gençlerin faydalanabileceği projelerin sözünü veriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x